www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 959846

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak.  Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

Szerviz technikus

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Finn tulajdonú, multinacionális, emelő-berendezéseket értékesítő és szervizelő cég bővüléséhez keresünk új kollégákat.

A több mint 80 éves múltra visszatekintő vállalat 626 telephellyel rendelkezik, 48 országban.

Büszkék a pénzügyi stabilitásukra, valamint munkatársaik megbízhatóságára is.

Ha ön is szeretne egy kiemelkedően eredményes, motivált és családias csapat tagjaként dolgozni, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • Nagy értékű berendezések megelőző karbantartásának tervezése, koordinálása és/vagy végrehajtása;

  • váratlanul felmerülő meghibásodások esetenkénti helyszíni szervízelés;

  • ügyfél-kapcsolattartás és elégedettség biztosítása;

  • a tevékenység és eredményesség rendszeres riportálása a szakmai vezetés felé.

Elvárások:

  • Középfokú erősáramú szakképesítés;

  • erősáramú berendezések szerelésében/szervizelésében szerzett tapasztalat;

  • önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés;

  • B kategóriás jogosítvány;

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

Elöny:

  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit az ügyfelünk kínál:

  • versenyképes fizetés + bónusz

  • céges gépkocsi, mobiltelefon, laptop

  • összetett, kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés

Amit az Enloyd kínál:

  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,

  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,

  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,

  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,

  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,

  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

E-mail cím megjelenítése

Látogasson el honlapunkra Link megjelenítése és fedezzen fel új lehetőségeket!