www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 958824

Szerviz technikus

Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Finn tulajdonú, multinacionális, emelő-berendezéseket értékesítő és szervizelő cég bővüléséhez keresünk új kollégákat.

A több mint 80 éves múltra visszatekintő vállalat 626 telephellyel rendelkezik, 48 országban.

Büszkék a pénzügyi stabilitásukra, valamint munkatársaik megbízhatóságára is.

Ha ön is szeretne egy kiemelkedően eredményes, motivált és családias csapat tagjaként dolgozni, várjuk jelentkezését!

Feladatok:

  • Gépészeti és villamos berendezések megelőző karbantartásának tervezése, koordinálása és végrehajtása

  • Váratlanul felmerülő meghibásodások esetenkénti helyszíni szervízelése

  • Ügyfél-kapcsolattartás és elégedettség biztosítása

  • A tevékenység és eredményesség rendszeres riportálása a szakmai vezetés felé

Elvárások:

  • Tapasztalat hidraulikus berendezések javításában és ívhegesztésben

  • Befejezett középiskolai tanulmányok, érettségi vizsga

  • Önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés

  • B kategóriás jogosítvány

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Elöny:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit az ügyfelünk kínál:

  • versenyképes fizetés + bónusz

  • céges gépkocsi, mobiltelefon, laptop

  • összetett, kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés

Amit az Enloyd kínál:

  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Látogasson el honlapunkra Link megjelenítése és fedezzen fel új lehetőségeket!

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió