www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 949175

Finn tulajdonú, multinacionális, emelő-berendezéseket értékesítő és szervizelő cég bővüléséhez keresünk új kollégákat. A több mint 80 éves múltra visszatekintő vállalat 626 telephellyel rendelkezik, 48 országban. Büszkék a pénzügyi stabilitásukra, valamint munkatársaik megbízhatóságára is. Ha ön is szeretne egy kiemelkedően eredményes, motivált és családias csapat tagjaként dolgozni, várjuk jelentkezését!

Feladatok:
  • Gépészeti és villamos berendezések megelőző karbantartásának tervezése, koordinálása és végrehajtása
  • Váratlanul felmerülő meghibásodások esetenkénti helyszíni szervízelése
  • Ügyfél-kapcsolattartás és elégedettség biztosítása
  • A tevékenység és eredményesség rendszeres riportálása a szakmai vezetés felé
Elvárások:
  • Tapasztalat hidraulikus berendezések javításában és ívhegesztésben
  • Befejezett középiskolai tanulmányok, érettségi vizsga
  • Ívhegesztő végzettség
  • Önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny:
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • AMIT AZ ÜGYFELÜNK KÍNÁL:
  • versenyképes fizetés + bónusz
  • céges gépkocsi, mobiltelefon, laptop
  • összetett, kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés
  • AMIT AZ ENLOYD KÍNÁL:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest és környéke
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió