www.cvonline.hu
Szerviz-technikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2015.04.02.
Hirdetés azonosító: 916462
lejárt

Gyártó szektorban tevékenykedő Partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Emelőgépek, targoncák javítása, karbantartása.
  • Mobil szervizhálózat üzemeltetése székesfehérvári és Székesfehérvár környéki partnereknél.
  • Vevői reklamációk kezelése.
  • Szakmai tanácsadás a partnerek számára.
  • Folyamatos kapcsolattartás a diszpécserekkel és a központtal.
  • Alkatrész igénylések leadása.

Elvárások:

  • Autóvillamossági szerelő/ autóelektronikai műszerész végzettség.
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Önálló munkavégzés.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria.
  • Teljesítményarányos prémium.
  • Szervizautó.
  • Laptop és mobiltelefon.
  • Folyamatos képzések.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.