www.cvonline.hu

Szerviz technikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.11.
Hirdetés azonosító: 913979

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk a világ egyik vezetõ vállalata a villamos ipar területén villamosenergia-elosztásra, ipari folyamatirányításra és automatizálásra összpontosítva. A budapesti leányvállalat kereskedelmi csapatába keresünk munkatársat SZERVIZ TECHNIKUS pozícióba :

Feladatok:

- Szerviz munkák elvégzése (javítások, üzembe helyezések, mérések, karbantartások, szerelésvezetés alvállalkozók bevonása esetén)
- Költségkereten belül, magas műszaki színvonalú, határidőre történő, érvényes szabványoknak, terveknek és előírásoknak megfelelő munkavégzés
- Anyagigények leadása, anyagmozgások nyomon követése
- Munka és tűzvédelmi eszközök használata, előírások naprakész ismerete és következetes betartása
- A szerviz munkákat az ország egész területén, szükség esetén hétvégén, ügyeleti, illetve készenléti rendszerben is végezzük

Elvárások:

- Minimum villamos erősáramú technikusi végzettség
- 24 órás ügyeleti, készenléti időszak vállalása (kb. 1 hét / hó)
- B Kategóriás Jogosítvány
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs képesség
- Pontos, eredményorientált munkavégzésre való igény

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

- Középfeszültségű kapcsoló berendezések és transzformátorok, kisfeszültségű kompakt és légmegszakítók karbantartásában szerzett tapasztalat
- Villamos kivitelezési projektekben, berendezések telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
- Elektrikusi végzettség
- KIF és KÖF kábelszerelői képesítés
- Felelős műszaki vezető képesítés
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Felelősségteljes munkavégzési lehetőség
- Versenyképes kompenzációs csomag
- Folyamatos fejlődési lehetőségek
- Nemzetközi környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a