www.cvonline.hu

Szerviz technikus

  • A hirdetés 854 napja lejárt

Moltech AH Kft.

Anyagmozgatás és Hajtástechnika területén

működő magyar gyártó és kereskedő vállalkozás keresi munkatársát

munkakörbe

Feladatok:

  • Szállítószalagok, lapszíjak helyszíni végtelenítése, beüzemelése, javítása,
  • Görgők, dobmotorok helyszíni beüzemelése, javítása,
  • Hajtószíjak helyszíni beszerelése, javítása,
  • Anyagmozgató berendezések állapotfelmérése,
  • Helyszíni munkavégzés adminisztrációs feladatainak ellátása,
  • Értékesítést támogató információk gyűjtése,
  • Együttműködés a háttér munkálatokat végző kollégákkal,
  • Telepítő csapat munkájában való aktív részvétel,
  • Telephelyen lapszíjak gyártása, bevonatok készítése,

Elvárások:

  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Ügyeleti rendszer elfogadása,
  • Pontosság, vevőorientált fellépés,
  • Műszaki érzék, gépészeti szerelési tapasztalat,
  • Számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Jogosítvány, mobilitás belföldi utazásra,

Előny:

  • Otthoni számítógép internet eléréssel,
  • Műszaki / szerelési gyakorlat,

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony,
  • Rugalmas munkarend,
  • Intenzív betanulás,
  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem,

Egyéb információ: Link megjelenítése

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.