www.cvonline.hu

Szerviz technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 906086

Nagy múlttal rendelkező, stabil hátterű, multinacionális emelés-technikai szolgáltató partnercégünk munkatársat keres Szerviz technikus pozícióba.

Feladatok:
  • Nagy értékű berendezések megelőző karbantartásának tervezése, koordinálása és/vagy végrehajtása;
  • váratlanul felmerülő meghibásodások esetenkénti helyszíni szervízelés;
  • ügyfél-kapcsolattartás és elégedettség biztosítása;
  • a tevékenység és eredményesség rendszeres riportálása a szakmai vezetés felé.
Elvárások:
  • Középfokú erősáramú szakképesítés,
  • erősáramú berendezések szerelésében/szervizelésében szerzett tapasztalat,
  • önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás előny!
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál:
  • versenyképes fizetés + bónusz
  • céges gépkocsi, mobiltelefon, laptop
  • összetett, kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • A munkavégzés helye: Csongrád megye.
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.