www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Tevékenységi körünk döntő részét a CNC technológia köré épülő fejlesztés, gyártás és szolgáltatás képezi. A cég munkatársai széleskörű szakmai tapasztalat birtokában igyekeznek kielégíteni megrendelőink sokrétű igényeit.

Mivel az egyik legfőbb profil a fejlesztés, ezért a cég bevételeinek jelentős részét költi kutatásokra, az új technológiák kidolgozása érdekében.

A legfrissebb tudományos ismeretek figyelembe vételével, az elérhető legmodernebb eszközök felhasználásával készülnek gyártmányaink.

Cégünk most új munkatársakat keres

pozícióba

(CNC vágóberendezések szervizeléséhez)

Feladatok:

  • CNC vízsugaras, lézeres plazmavágó berendezések teljes körű szervizelése

Elvárások:

  • 3-5 éves villanyszerelő tapasztalat
  • Felmerülő mechanikai problémák gyors és pontos kezelése
  • B kategóriás jogosítvány
  • a munkakörrel járó rendszeres utazási hajlandóság vállalása
  • sikerorientált, ambiciózus, motiválható személyiség
  • képesség a felelősségteljes, precíz munkavégzésre
  • tanulásra és fejlődésre nyitott egyéniség

Előny:

  • Szakirányú elektromos végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő havi alapfizetés
  • Magas jutalék
  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Céges telefon, laptop, autó
  • Teljes körű szakmai képzés, fejlesztés
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő