www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Partnercégünk egy nemzetközi vállalat, amely vezető szereplő az ipari hűtéstechnika piacán.

Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Az ideális jelölt az alábbi feladatok látja el:

  • A szervizvezető utasítása alapján a szakmunkák önálló elvégzése megfelelő minőségben és határidőre.
  • Műveleti dokumentáció elvégzése munkalapon, beüzemelési, illetve karbantartási jegyzőkönyvben.
  • Biztonsági utasításokat figyelembe véve a számára kijelölt tevékenységek elvégzése.
  • Felelős a szervizelési szolgáltatásokért, a kijelölt projekteken a berendezésekért és az ügyfél megelégedettségéért.
  • Elvégzi a javításokat, karbantartásokat, és a beüzemeléseket a HVAC rendszereken.
  • Képes használni az erősáramú berendezéseket és a számítógépet.
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése
  • Amennyiben szükséges, megadja a javításokhoz az alkatrész és idő szükségletet.
  • Részt vesz a szervíz tréningeken.

Elvárások:

  • Ipari hűtőgépszerelői szakirányú végzettség
  • Min. 3-5 év szakmai tapasztalat ipari - és kereskedelmi hűtőberendezések szervizelésében
  • HKVSZ környezetvédelmi szakvizsga (szivárgásvizsgálat, FG-I)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Villany szerelői vizsga (középiskolai végzettség)
  • Minimum alapfokú angol nyelvismeret

Amit Partnercégünk kínál:

  • Autó, laptop, telefon jár a pozícióhoz
  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos továbbképzések
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Nyugat- Dunántúli régió

Kontakt:

Kozma Noémi

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 591

Munkavégzés helye Magyarország
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Magyarország