www.cvonline.hu

Szervíz technikus

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.10.11.
Hirdetés azonosító: 845022
lejárt

Dinamikusan fejlődő Bács-Kiskun megyei partner cégünk számára keresünk

Szerviz technikus

munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség
  • CNC gépek karbantartásában szerzett szakmai tapasztalat (maró központok, esztergák)
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • tanulási hajlandóság

Feladat:

  • meglévő ügyfeleknél lévő gépek hibáinak azonnali elhárítása(Datron Tornos Siron)
  • CNC munkáló központok, esztergák helyszíni javítása
  • ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • javaslat a műszaki problémák megoldására

Munkavégzés helye: országos

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu