www.cvonline.hu

Szerviz technikus

  • A hirdetés 1053 napja lejárt

Svéd gyártmányú elektrohidraulikus berendezések karbantartására, szervizelésére, üzembe helyezésére keresünk szakirányú végzettségű (lakatos-fémipari , hidraulika ismeretek, hegesztői tapasztalat) személyt teljes munkaidejű, munkaszerződéses,

szerviz technikus

munkakör betöltésére (kijáró szervizes).

Szakirányú gyakorlat, hegesztési tapasztalat- és vizsga, felhasználói szintű számítógépes ismeret, jogosítvány (vezetői gyakorlattal) követelmény! Bérezés személyes megállapodás alapján.

Felsőfokú végzettség, angol nyelvtudás előny!

Amit kínálunk: Stabil munkahely, versenyképes jövedelem, egyéb juttatás.

A munka leírása

Svéd gyártmányú elektrohidraulikus berendezések helyszíni karbantartása, szervizelése, üzembe helyezése.

Elvárások a pályázótól

  • Szakirányú végzettség.(lakatos-fémipari, villamossági, hidraulika ismeretek, hegesztés)
  • Jogosítvány (vezetői gyakorlattal)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • Felsőfokú végzettség, angol nyelvtudás C, E kategóriás jogosítvány előny!

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő