www.cvonline.hu

Szerviz Technikus

  • A hirdetés 1103 napja lejárt

A váci Celitron Medical Technologies Kft. új tehetséget keres

Szerviz Technikusi

pozícióba.

 Feladatok:

  • Szerviz feladatok ellátása, pl.: karbantartás, szerviz és telepítés az ügyfélnél (Magyarországon és külföldön), azok nyilvántartása.
  • Ügyfélpanaszok kezelése.
  • Gyártott termékek tesztelése és kezelése.
  • Jelentések készítése adminisztrációs és minőségirányítási célokra.
  • Termékek vagy alkatrészek javítása és a problémák elemzése elektronikai/mechanikai szempontból.
  • A cég, valamint az ügyfelek szerviz technikusai részére műszaki képzés biztosítása magyar és angol nyelven egyaránt.

Elvárások:

  • Minimum középfokú elektrotechnikusi végzettség.
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat és tudás a termelés és a szerviz területén.
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás.
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyt jelentenek:

  • Gyógyászati segédeszközök/sterilizálók szervizelésében szerzett tapasztalat.
  • Német/francia/spanyol vagy más nyelv ismerete.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő