www.cvonline.hu

Szerviz technikus

  • A hirdetés 328 napja lejárt

A Corweld Plus Kft. a magyar hegesztési kereskedelmi piacon két évtizede aktív résztvevő, dinamikusan bővül és a professzionális felhasználókra koncentrál. Európai gyártóművekkel kooperálva előállított saját márkás hegesztőanyagaink magyar piacon való értékesítése, a finn Kemppi hegesztőgép gyártó képviselete és a 3M Speedglas hegesztési munkavédelmi termékei master distributorként történő értékesítése képezi tevékenységünk gerincét. Kifejezetten nagy, ipari zászlóshajó cégek kiemelt beszállítói vagyunk olyan területen, ahol a termékek kifogástalan minősége mellett a hegesztési szakértelem is elvárás.
Jelenleg bővülés miatt munkatársat keresünk

SZERVIZ TECHNIKUS

pozícióba.

Ha vonz a dinamikus, családias, nyitott légkör, az, hogy nem csak egy csavar vagy a gépezetben, és motiválónak tartod, hogy ez által Te is felelős vagy a profitabilitásért, akkor nálunk a helyed!
Olyan „ifjú titánt” keresünk csapatunkba, aki a szervizvezető mellett, betanítás után, proaktív hozzáállásával, angol nyelvtudását felhasználva, kreatív ötletekkel járul hozzá, a szerviz hatékonyabb, gördülékenyeb működéséhez.
Feladatok:

  • értékesített gépek karbantartása, ellenőrzése, felülvizsgálata,
  • új gépek összeszerelése, próbázása, kiszállítása, beüzemelése,
  • értékesítő kollégák támogatása,
  • hegesztőgépek maradéktalan ismerete, kezelése, programozása,
  • felmerült probléma gyors kezelése, helyszíni szemle lebonyolítása, ügyfélelégedettség növelése
  • a finn Kemppi szervizzel való kapcsolattartás angol nyelven

Elvárások:

  • elektrotechnikusi, vagy más releváns végzettség
  • szerviz technikus tapasztalat
  • aktív, kommunikációképes ANGOL nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • külföldi továbbképzések
  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődés
  • lehetőség saját ötletek megvalósítására

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes, informatív szakmai önéletrajzod!