www.cvonline.hu

Szerviz technikus

  • A hirdetés 415 napja lejárt

Cégcsoportunk belföldi magánszemélyek tulajdonában levő, összességében 60 főt foglalkoztató vállalkozás.

A magyar piacon nyomdai előkészítő rendszerek tervezésével, szállításával, szervizelésével, míg főtevékenységként  a biztonsági nyomtatás igényeit kielégítő saját fejlesztésű, speciális grafikai tervezőszoftvereink, valamint különféle nyomdai előkészítő berendezések világpiaci értékesítésével, szállításával és szervizelésével foglakozó cég

munkatársat keres az alábbi kompetenciákkal:

  • minimum középfokú műszaki végzettség (Elektronika, Automatizálás)
  • utazó szervizesként szerzett tapasztalat
  • „B“ kategóriás jogosítvány
  • műszaki beállítottság, analitikus gondolkodásmód, képes komplex rendszerek átlátására, abban hibák felismerésére
  • kiváló szervezési és problémamegoldási képesség
  • angol nyelv technikai és társalgási szintű ismerete írásban és szóban
  • Microsoft Office szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • nagyfokú precizitás, pontosság
  • kreativitás, új ismeretek iránti nyitottság
  • jó kommunikációs készség szóban, írásban egyaránt

 Leendő kolléga feladatköre hazai és külföldi piacon:

  • új ügyfeleknél berendezések, hozzájuk tartozó programok telepítése
  • meglévő ügyfeleknél a meghibásodott berendezések, hozzájuk tartozó programok javítása
  • a telepített rendszereken időszakos tervszerű karbantartások elvégzése
  • az elvégzett feladatok adminisztrálása, riportálása

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • munkábajárási költségtérítés,
  • mobiltelefon használat,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • jó munkahelyi légkör,
  • nyitott, befogadó közösség

Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol