www.cvonline.hu

Szerviz technikus

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Tevékenységi körében piacvezető, budapesti központú, banktechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó cég új

szerviz technikus

kollégát keres csapatának bővítésére.

Feladatok:

  • Bankjegy- és érmeszámolók, valamint egyéb banktechnikai eszközök szervizelése, karbantartása, javítása ügyfeleinknél
  • Páncélszekrények javítása, karbantartása, vésznyitása terepen
  • Új eszközök beállítása, tesztelése, oktatása vevők részére
  • A fenti eszközök működésének és kezelésének bemutatása ügyfeleknek
  • Szükséges dokumentumok kezelése: munkalapok, szállítólevelek, átadás-átvételi jegyzőkönyvek
  • Hétvégi ügyelet ellátása
  • Továbbképzések: új gépek beszerzése esetén gyártói továbbképzéseken való részvétel (alkalmanként)

Elvárások :

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Középfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség, önállóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó készség

Előny:

  • Elektronikai végzettség
  • Páncél szervizelésben szerzett tapasztalat
  • Szlovák nyelvtudás

A cég ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • Változatos munka
  • Céges mobiltelefon és autó
  • Fiatal, dinamikus csapat

Fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az alábbi email címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol