www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Finn tulajdonú, multinacionális, emelő-berendezéseket értékesítő és szervizelő cég bővüléséhez keresünk új kollégákat.

A több mint 80 éves múltra visszatekintő vállalat 626 telephellyel rendelkezik, 48 országban.

feladatok:

   Nagy értékű berendezések, daruk megelőző karbantartásának tervezése, koordinálása és végrehajtása

   Váratlanul felmerülő meghibásodások esetenkénti helyszíni szervízelése

   Ügyfél-kapcsolattartás és elégedettség biztosítása

   A tevékenység és eredményesség rendszeres riportálása a szakmai vezetés felé

elvárások:

   Középfokú erősáramú, vagy középfokú villamos gépszerelői szakképesítés, vagy ezekkel egyenértékű műszaki szakirányú középfokú végzettség

   Érettségi (elengedhetetlen), a technikusi képesítés előny

   „B” kategóriás jogosítvány

   Orvosi alkalmasság vizsgán való megfelelés

   Erősáramú berendezések szerelésében, karbantartásában szerzett munkatapasztalat

   Gépészeti munkálatokban szerzett munkatapasztalat

   Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

   Önállóság

   Rugalmasság

   Precíz munkavégzés

   Jó problémamegoldó képesség

Amit az ügyfelünk kínál:

   Erzsébet utalvány

   Negyedéves, éves bonusz

   Céges autó és telefon a munkakör betöltéséhez

Amit az Enloyd kínál:

   Az interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

   Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

   Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

   Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

   Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

   Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő