www.cvonline.hu

Szerviz technikus / szerelő (hűtéstechnika)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1041481
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnerünk világszinten vezető szerepet tölt be fűtéstechnika, légkondicionálás és hűtéstechnika területén.

A 183 országban jelenlévő vállalat 2000 óta képviseli magát a hazai ipari hűtéstechnika piacán, országos lefedettségű ügyfélhálózattal rendelkezik elsősorban ital- élelmiszerkereskedelmi vonalon.

A vállalati értékek közül kiemelt szerepet tölt be a szakmai előmenetel biztosítsa, a tehetség gondozás és egyéni karrier út kidolgozása. Ezen kívül nagy hangsúlyt fektetnek a technikai innovációkra, hogy piacvezető szerepüket a jövőben is stabilan fenntartsák és növeljék.

Megbízónk bővülő szervizcsapatába keresünk hűtéstechnikai területen tapasztalattal rendelkező

Szerviz technikust (szerelő)

Ha szeretne részese lenni ezen nagy múltú vállalat sikereinek akkor várjuk pályázati anyagát a hirdetés alján szereplő e-mail címre.

Feladatok:

  • Hűtőrendszerek, hűtőberendezések installálása, üzembe helyezése, karbantartása, javítása
  • Hibaelemzés, hibaelhárításban együttműködés a munkatársakkal
  • Műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, szerviz osztállyal
  • A berendezések vezérlésének, valamint felügyeleti rendszereinek kiépítése, javítása
  • Hibakeresés mérőműszerek alkalmazásával
  • Kapcsolódó feladatok (műszaki támogatás, problémamegoldás)
  • Gépek üzembiztos működésének a biztosítása

Elvárások:

  • Villanyszerelői vagy hűtőgépszerelői végzettség
  • Érvényes hűtőgép szerelői F-gáz vizsga (kékkártya)
  • Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!!
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Utazási hajlandóság
  • Ügyfélközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook levelezés, Internet)
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés

Előny:

  • Tapasztalat hűtéstechnika területen
  • Automatizálás, rendszervezérlési ismeretek (web-monitoring)
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • pénzügyileg stabil, megbízható, szakmai továbbfejlődést biztosító vállalati háttér
  • korrekt, etikus munkahely
  • multinacionális környezet
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások (cafeteria szabályzat szerint)
  • szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • korszerű munkaeszközök
  • vállalati gépkocsi, mobiltelefon (a cég szabályzatai szerint)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.
V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya