www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS MUNKATÁRSAT

  • A hirdetés 562 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk számára

keresünk

Feladatok:

  • A gyártott és forgalmazott háztartási gépek teljes körű szervizelése, javítása, beszerelése
  • Gépek üzembe helyezése helyszíni kiszállással az ország egész területén
  • Műszaki támogatás, tanácsadás nyújtása az ügyfelek részére

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év elektromos gépek szervizelésében szerzett tapasztalat (előny a háztartási gépek szervizelése)
  • Jogosítvány
  • Ápolt, jó megjelenés

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát "Szerviz technikus" jeligére, fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Select Kft.

Helyek Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő