www.cvonline.hu

Szerviz Technikus CNC vezérlések

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.26.
Hirdetés azonosító: 1036817

Ügyfelünk a gyártásautomatizáló berendezések vezető gyártója a világon.
Magyarországi hálózat bővítése miatt, új kollégát keresünk a csapatba.

Feladatok:

- FANUC CNC gépek javítása, kiszállás partnerekhez és a helyszínen történő javítási munkák

elvégzése

- Műszaki támogatás nyújtása a felhasználók részére

- Gépek geometriájának, pontosságának mérése

- Hiba okának beazonosítása, alkatrész-igények felmérése

- Alkatrész értékesítés támogatása

Elvárások:

- Minimum középfokú elektronikai műszaki végzettség

- Szerszámgépek elektromos szervizelésében szerzett tapasztalat

- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Megbízható, precíz munkavégzés

- Rugalmasság, utazási hajlandóság

- Önálló munkavégzés

- Jó kommunikációs készség

- Ügyfélorientált gondolkodásmód

- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai (Magyarországon és külföldön) és angol nyelvi képzések

- Versenyképes jövedelem

- Professzionális szerszámok és felszerelések (céges autó, laptop, mobiltelefon) biztosítása a

munkavégzéshez

- Stabil munkáltatói háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján