www.cvonline.hu

szerviz technikus Budapest

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Multinacionális műszaki kereskedelmi cég magyarországi leányvállalatához:

szerviz technikust

keresünk a létszámbővülés miatt.

Feladatok: A cég új és használt háztartási gépeinek, készülékeinek üzembe helyezése

garanciális és azon túli javítása, ügyfelek tájékoztatása, használati oktatása.

A munkavégzéshez szükséges egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

min középfokú műszaki végzettség lehetőleg elektronikai vagy mechanikai területen

gépek szervízelésében szerzett jártasság, több éves tapasztalat.

Számítógépes ismeret, mivel a programokat laptopról telepítik a gépekre

jogosítvány, gépkocsi vezetői tapasztalat

utazási hajlandóság

 előny háztartási és konyhagépek ismerete

angol vagy német nyelvtudás

A cég folyamatos képzéseket, minőségi körülményeket és versenyképes fix bérezést , cégautót biztosít magánhasználatra is.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol