www.cvonline.hu

Szerviz technikus / asztalos

  • A hirdetés 714 napja lejárt

Magyarország vezető hidromasszázs kád és jacuzzi gyártója folyamatosan bővülő szervizcsapatába keresi új munkatársait

Szerviz technikus - asztalos (Budapest, Pest megye)

Szerviz technikus (Országosan)

pozíciókra.

Az új munkatárs feladata a cég által gyártott és forgalmazott berendezések karbantartása, javítása, illetve a munka megfelelő dokumentálása. Az ideális jelöltünk hosszútávon gondolkodó, biztos hátteret kereső magára és munkájára igényes munkavállaló. A munka elvégzéséhez szükséges eszközöket cégünk biztosítja.

Feladatok:

  • Pezsgőfürdő medencék, zuhanykabinok, szaunák beüzemelése, karbantartása, ill. javítása.
  • Asztalos kollégánkat kifejezetten szaunák és zuhanykabinokkal kapcsolatos feladatok megoldására keressük.

Elvárások:

  • szakirányú elektromos alap képzettség (gyengeáram, automatizálás, ipari elektronika stb.), vagy gépészeti alap képzettség,
  • önálló munkavégzés,
  • számítógép alapismeret,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felelős munkavégzés, és a munkabiztonsági szabályzatok maximális betartása.

Munkavégzés hely:

  • Munkavégzésből adódóan változó,
  • Dabasi telephely

Előny:

  • E-típusú jogosítvány,
  • Nyelvismeret,
  • Vízszerelési, vagy erősáramú végzettség, illetve tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, cafeteria,
  • céges autó, telefon,
  • kiváló szakmai fejlődés, fiatalos csapat.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés kérjük, küldje el önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.