www.cvonline.hu

SZERVIZ TECHNIKUS (6792)

  • A hirdetés 986 napja lejárt

Elvárások:
•gépésztechnikusi végzettség
•szerviz és/vagy beüzemelés területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
•alapszintű angol vagy német nyelvismeret
•B kategóriás jogosítvány
•saját személygépkocsi
•alkalmanként külföldi munkavállalás

Személyiségét tekintve :
•precíz, önálló és megbízható

Előny:
•ipari hűtéstechnikai gépek és/vagy kompresszorok gyártásában, ill. szervizelésében szerzett tapasztalat

Feladatok:
•kompresszorállomások beüzemelése és szervizelése
•szennyvíztelepek szervizelése és beüzemelése
•részvétel a leszállított gépek beüzemelésében Magyarország területén, ill. külföldön

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Esztergom, Magyarország, külföld

Munkarend:
•8 órás, 09:00-15:00-ig törzsidő

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol