www.cvonline.hu

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

SZERVIZ TECHNIKUS
(HF 12-8403)

pozícióba.

Feladatok

  • Gépek, műszerek és berendezések helyszíni üzembe helyezése,
  • A szükségessé váló garanciális és garancián túli javítása és karbantartása,
  • A szerviztevékenységhez szükséges anyagok és alkatrészek beszerzése a központi raktárból,
  • A munkavégzés során igénybe vett gépek, szerszámok, berendezések megóvása, karbantartása.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Szakmai tapasztalat szervizes vagy karbantartási területen (műszaki gépek és berendezések javítása, karbantartása),
  • Vezetői engedély.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Céges autó magánhasználatra is.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr vagy Miskolc környéke.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el
magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8403”-es referenciaszám
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el
önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése