www.cvonline.hu

Szervíz tanàcsadó

  • A hirdetés 451 napja lejárt

Az Opel Gyulai 25 ève töretlenül sikeres szervíz csapata keresi az orszàg legjobb
Szervíz tanàcsadójàt!

Ha van a területen szerzett gyakorlatod, kiemelkő a szervező ès problèma megoldó kèszsèged, kiemelkedő a kommunikàciód, fiatal, lendületes teljesítmèny orientàlt csapatunk vàrja jelentkezèsed

Követelmények:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Minimum középfokú műszaki szakképesítés
  • Minimum 5 év szakmai gyakorlati tapasztalat (felsőfokú végzettség esetén nem szükséges)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó lényeglátó-, problémamegoldó- és szervezési készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélcentrikus, etikus szemléletmód,
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent

Feladatai:

  • Vásárlói telefonok fogadása, előjegyzések szervezése, szervíz optimàlis kihasznàltsàgànak szervezèse
  • Szervíz szolgàltatàsaink èrtèkesítèse
  • Javítási munkák koordinálása és ellenőrzése
  • Aktív munkafelvétel
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Anyagmozgások koordinálása
  • Szerviz reklamációk kezelése
  • Gépkocsik átvétele-átadása

Műszaki végzettségű hölgyek jelentkezését is várjuk!

Motivációs leveledet, csatolt önèletrajzod, amiben szerepel a fizetèsi igènyed az E-mail cím megjelenítése e-mail címre vàrjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő