www.cvonline.hu

SZERVIZ TANÁCSADÓ - MUNKAFELVEVŐ

  • A hirdetés 947 napja lejárt

Gablini Cégcsoport a gépjármű kereskedelem dinamikusan fejlődő, meghatározó piaci szereplője bővülő vevőszolgálati csapatába

munkatársat keres.

Alapvető feladatok:

  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, kötelezettség vállalás a beavatkozás jellegére, várható költségére, és határidejére nézve.
  • Szervizszolgáltatás értékesítése.
  • A szerelőműhely tevékenységének hatékony, szervezett, tervszerű, biztosítása.
  • A műhelykapacitás optimális kihasználtságára törekedve az előjegyzési napló folyamatos vezetése.
  • A gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése.

Elvárások:

  • Minimum szakirányú középfokú végzettség – szakirányú felsőfokú végzettség előny jelent.
  • Minimum három év releváns szakmai tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeret.
  • Határozott, vevő- és teljesítményorientált, dinamikus egyéniség, felelős, önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság, hatékonyságra való törekvés, csapatban való együttműködés.
  • Angol szakmai nyelvtudás, Peugeot, Nissan, Hyundai márkák, ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos javadalmazás.
  • Egyéb juttatások.
  • Kulturált munkakörnyezet.
  • Szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: Budapest, Budaörs

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol