www.cvonline.hu

Szerviz Referens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 783731

Nagy múltú, stabil hátterű partnercégünk bővülő csapatába keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Gépjármű javítási ajánlatok ellenőrzése, elbírálása, alternatívák, költséghatékony megoldások keresése;
  • Garanciális/méltányossági javítások folyamatának felügyelete, szervizekkel kapcsolattartás;
  • Vitás javítások ellenőrzése, folyamatos kapcsolattartás a műszaki szakértővel;
  • Szervizek számára javítási engedélyek kiadása;
  • Csereautó biztosításának megszervezése;
  • Javítási időtartamok betartatása, ellenőrzése;
  • Assistance napi jelentések dokumentálása, követése;
  • Ügyfélkapcsolattól, pénzügytől és ügyfélszolgálattól érkező reklamációk kezelése;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, pénzügyi és ügyfélszolgálati osztállyal.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség; műszaki végzettség/diploma előnyt jelent;
  • Minimum 1-3 év releváns tapasztalat a következő területek valamelyikén: garanciális ügyek intézése, kapcsolattartás biztosítókkal, gépjárműjavítás, szerviz, alkatrészellátás, minőségbiztosítás;
  • Munkafelvevő pozícióban, márka szerviznél szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • MS Office ismeret (Excel);
  • Terhelhetőség, precíz munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Összetett, kihívást jelentő szakmai feladatok, fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.