www.cvonline.hu

Szerviz / raktár asszisztens

  • A hirdetés 834 napja lejárt

A debreceni Opel Magocsa

szerviz/raktár asszisztens

kollégát keres.

Feladatok:

  • a munkafelvétel folyamatához tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel
  • telefonhívások kezelése
  • szervizes ügyfelek kezelése
  • szerviz időpont egyeztetés
  • különböző legyűjtések, kimutatások készítése
  • Beérkező/kiszállítandó alkatrészek és eszközök átvétele, rendszerezése, mozgatása
  • Árajánlatok feldolgozása
  • A kiszállítandó alkatrészek összekészítése
  • Szervizen keresztül alkatrész értékesítés munkalap alapján
  • Alkatrész közvetlen "pulti" értékesítés, ügyfél kiszolgálás

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • min.1-3 éves azonos munkakörben szerzett tapasztalattal
  • min. középfokú műszaki végzettséggel
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • kitűnő szervező- és problémamegoldó készséggel
  • ügyfélcentrikus szemléletmóddal
  • magas stressztűrő képességgel
  • megbízható, önálló munkavégzési képességgel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Amit mi kínálunk:

  • Továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő