www.cvonline.hu

SZERVIZ MUNKATÁRS

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 936901

Győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • termékek javítása (főként háztartási és barkács gépek, fitneszgépek)
  • szerelési, szervizelési feladatok ellátása
  • gépek, eszközök tisztítása, karbantartása
Elvárások:
  • műszaki végzettség (háztartási gépszerelő, műszerész, kisgépszerelő)
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kiváló manuális szerelési képesség, precizitás
  • megbízhatóság, terhelhetőség
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • utazási hozzájárulás
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címen. Ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr