www.cvonline.hu

Szerviz munkatárs

  • A hirdetés 592 napja lejárt

Kiskereskedelmi és banki területeken aktív, elsősorban hardvereszközök gyártása és szoftverek fejlesztése, illetve az ezekhez kapcsolódó end-to-end szolgáltatások területén tevékenykedő partnerünknek keresünk

pozícióba kollégát

Feladatok:

A cég által üzemeltetett berendezések (leginkább pénztárgépek) szerviztevékenységében való teljes körű részvétel

Javítási, karbantartási, üzembe helyezési munkák magas színvonalú elvégzése

Berendezésekhez tartozó szoftverek telepítése

Az üzemeltetéssel kapcsolatos ügyféligények, problémák hatékony kezelése és műszaki tanácsadás

Az általa használt eszközállomány rendeltetésszerű működtetése, állagának megóvása

Aktív részvétel a reklamációk kezelésében, a telefonon keresztüli hibaelhárításban

Szervizoktatásokon való részvétel, és az előírt vizsgák teljesítése

Elvárások:

Elektronikai végzettség

Legalább 3 éves tapasztalat hasonló területen (informatikai területen szerzett tapasztalat preferált)

Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret, HW ismeret

Készenléti ügyelet vállalása

A munkavégzés helye:

Budapest

Amit nyújtunk:

Versenyképes fizetés

Céges autó és laptop

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol