www.cvonline.hu

Szerviz munkafelvevő

  • A hirdetés 723 napja lejárt

Petrányi Autó Kft.

Ford Márkakereskedés

Cégünk több mint 20 éve sikeresen működő hazai vállalat, mely tavalyi teljesítménye alapján elnyerte a 2014-es Év Ford Márkakereskedője címet.

Sikeres csapatunk bővítésére keressük hosszú távra új munkatársunkat

pozíció betöltésére.

Főbb feladatok:

  • garanciális és fizetős javítások kezelése, dokumentálása
  • előjegyzett munkák térbeli és időbeli megszervezése, szerelést végző kollégák irányítása
  • munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése
  • javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése, nyomon követése
  • folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel
  • elvégzett javítások minőségi ellenőrzése

Az ideális jelölt:

  • szakirányú középfokú műszaki végzettségű - autószerelő
  • azonos munkakörben szerzett 3-5 éves igazolható tapasztalattal rendelkezik
  • MS Office alkalmazásokat magabiztosan kezeli
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélorientált gondolkodásmód jellemzi
  • munkavégzésére nagyfokú önállóság jellemző
  • érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Amit kínálunk:

  • családias munkahelyi légkör
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • biztos versenyképes jövedelem
  • sikeres, motiváló csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő