www.cvonline.hu

Szerviz munkafelvevő

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Cégünk 15 éve működik márkafüggetlen autószervizként.

Hosszú távra keresünk munkatársat

pozíció betöltésére

Feladatok

  • Munkafelvételi folyamat teljes körű kezelése, irányítása, a hozzátartozó adminisztráció és előjegyzés-kezelés elvégzése
  • Árajánlatok készítése
  • Szerelést végző kollégák irányítása, számon kérése, ellenőrzése
  • Raktáros kollégák irányítása, ellenőrzése
  • Hozom-viszem szolgáltatás koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Biztosítási ügyintézés
  • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése

Az ideális jelölt rendelkezik

  • 3-5 éves azonos munkakörben szerzett igazolható tapasztalattal
  • min. szakirányú középfokú műszaki végzettséggel - autószerelő
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • ügyfél-centrikus szemléletmóddal
  • magas stressztűrő képességgel
  • megbízható, önálló munkavégzési képességgel
  • döntésképességgel

Előny

  • idegennyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • teljesítmény-prémium
  • modern munkakörülmények
  • hosszú távú álláslehetőség egy fejlődni kívánó tőkeerős cégnél

Munkahelye: Budakeszi

Munkaidő: H-P 7:00 - 16:00

Fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő