www.cvonline.hu

Szerviz munkafelvevő

  • A hirdetés 704 napja lejárt

Nyíregyházi márkaszerviz dinamikus csapatába keres motívált kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

Feladat:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel műszaki és vevőszolgálati ügyekben
  • Műszaki és vevőszolgálati tanácsadás
  • Szoros együttműködés a raktár és a szerviz munkatársaival
  • Munkalapok, anyagvételezési utalványok készítése
  • Adminisztratív tevékenység ellátása
  • Alkatrész értékesítés

Elvárás:

  • Középfokú műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • A fenti munkakörben szerezett több éves, releváns tapasztalat,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Gépjárművek iránti kiemelkedő érdeklődés,
  • Precíz adminisztrációs hajlandóság,
  • Tapasztalat műszaki jellegű problémák megoldásában,
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség,
  • Alkatrész értékesítési érdeklődés és tapasztalat,
  • Raktározási ismeret előny
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható munkahely, kiszámítható bérezés
  • Hosszú távú foglalkoztatás
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Alkalmazotti munkaviszony

Fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő