www.cvonline.hu

SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ

  • A hirdetés 916 napja lejárt

A BMW MAG3

MŰSZAKI VÉGZETTSÉGGEL RENDELKEZŐ

kollégát keres

pozícióba

Feladatok

  • Garanciális és fizetős javítások kezelése, dokumentálása
  • Előjegyzett munkák elvégzésének megszervezése
  • Munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése, nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel
  • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése

Az ideális jelölt rendelkezik

  • 3-5 éves azonos munkakörben szerzett gyakorlat
  • szakirányú közép- / felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek birtokában van
  • kitűnő vezetői-, szervező- és problémamegoldó készséggel
  • ügyfélcentrikus szemléletmóddal
  • magas stressztűrő képességgel
  • megbízható, önálló munkavégzési képességgel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Amit kínálunk

  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég
  • Modern munkakörnyezet
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő