www.cvonline.hu

Szerviz munkafelvevő

  • A hirdetés 143 napja lejárt

Cégünk 15 éve működik márkafüggetlen autószervizként.
Hosszú távra keresünk munkatársat

pozíció betöltésére

Feladatok:

  • munkafelvételi folyamat teljes körű kezelése, irányítása, a hozzátartozó adminisztráció és előjegyzés-kezelés elvégzése
  • árajánlatok készítése
  • szerelést végző kollégák irányítása, számon kérése, ellenőrzése
  • raktáros kollégák irányítása, ellenőrzése
  • hozom-viszem szolgáltatás koordinálása
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek felkutatása
  • biztosítási ügyintézés
  • elvégzett javítások minőségének ellenőrzése

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • 3-5 éves azonos munkakörben szerzett igazolható tapasztalattal
  • min. szakirányú középfokú műszaki végzettséggel - autószerelő
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • ügyfél-centrikus szemléletmóddal
  • magas stressztűrő képességgel
  • megbízható, önálló munkavégzési képességgel
  • döntésképességgel

Előny:

  • idegennyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • teljesítmény-prémium
  • modern munkakörülmények
  • hosszú távú álláslehetőség egy fejlődni kívánó tőkeerős cégnél

Munkahelye: Budakeszi
Munkaidő: H-P 7:00 - 16:00

Fényképpel ellátott önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő