www.cvonline.hu

SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ

  • A hirdetés 243 napja lejárt

Schiller Autóház

munkatársat keres

 OPEL, TOYOTA, SKODA, FIAT, VOLKSWAGEN

 típus ismerettel

munkakörbe

Feladatok

  • Garanciális és fizetős javítások kezelése, dokumentálása
  • Munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése
  • Előjegyzett munkák térbeli és időbeli megszervezése, szerelést végző kollégák irányítása
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése, nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel
  • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése

Az ideális jelölt rendelkezik

  • 3-5 éves azonos munkakörben szerzett igazolható tapasztalattal
  • min. szakirányú középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik - autószerelő
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek birtokában van
  • kitűnő vezetői-, szervező- és problémamegoldó készséggel
  • ügyfélcentrikus szemléletmóddal
  • magas stressztűrő képességgel
  • megbízható, önálló munkavégzési képességgel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Előny

Opel, Toyota, Skoda, VW márkák ismerete

Amit kínálunk

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés
  • Modern munkakörnyezet

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének feltüntetésével együtt küldje el az alábbi email címre.

A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a munkakör megnevezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola