www.cvonline.hu

Szerviz munkafelvevő

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Márkakereskedés gyakorlattal rendelkező kollégát keres

munkakörbe

Elvárások:

  • több éves azonos munkakörben szerzett gyakorlat
  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • tárgyalóképes angol és /vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS office programok)
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfél centrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség

Feladatok:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • javításra érkező autók átvétele, szervizelésének irányítása
  • alkatrész értékesítés
  • munkalapok kiállítása, elvégzett munkák ellenőrzése, számlázása

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Budaörs
Munkaidő: Teljes munkaidő
Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Fejér
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő