www.cvonline.hu

Szerviz mérnök

  • A hirdetés 742 napja lejárt

Az energiaellátás, az egészségügy, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival a Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire. Ezért keresünk folyamatosan olyan érdeklődő, nyitott embereket, akik nem félnek feltenni a kemény kérdéseket sem. Úgy, mint minden Siemens munkatárs világszerte. Úgy, mint te?

Mik lesznek a feladataim?

  • A Siemens Zrt. Digital Factory / Process Industries and Drives divízión belül az Ipar szerviz területen szervizmérnökkén szervizelési feladatok ellátása.
  • A szerviztevékenység elsősorban szerszámgépekre fókuszál.
  • Ezen kívül szükséges hajtástechnikai vagy akár PLC-s rendszerek szervizelése is.
  • A napi szervizelési feladatok mellett ajánlatadásban és promócióban is szükséges közreműködni.

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Villamosmérnöki (automatizálás, irányítástechnika) végzettség
  • 1-3 éves szakmai  tapasztalat termelő berendezések karbantartásában és rendszerépítésben
  • PLC programozási ismeret: STEP7
  • HMI programozási ismeret: WinCC flexible
  • SINUMERIK szerszámgépes rendszerek
  • A felsorolt rendszerek közül legalább egy ismerete elvárás a többi rendszer ismerete előny
  • Aktív középszintű szakmai angol és/vagy német nyelvismeret.
  • B kategóriás jogosítvány.

A munkavégzés helye:

Budapest, Országosan

Kontakt:

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a "Jelentkezés" gombra kattintva várjuk!

Link megjelenítése

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség