www.cvonline.hu
Szervíz mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1083079
lejárt

Pécsi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a végfelhasználókkal és a forgalmazókkal, a felmerülő kérdések megválaszolása és az esetleges problémák hatékony kezelése
  • Ügyfelek támogatása
  • Műszaki szaktanácsadás, információszolgáltatás
  • Szervizelési folyamatok kezelése javítások és cserék esetén
  • Tevékenységek dokumentálása, ügyek nyomonkövetése, illetékes osztályok felé továbbítása
  • Termékek fejlesztéséhez adatok gyűjtése, fejlesztési folyamatokban, implementálásban való részvétel

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamosmérnöki végzettség előny), vagy azzal egyenértékű 3 vagy több éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP)
  • Kiváló kommunikációs készség, vevőközpontú gondolkodás

Előny:

  • Német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil, biztos háttérrel rendelkező vállalat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.