www.cvonline.hu

Szerviz mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő multinacionális gyártócég tagjává válni, tanulni, fejlődni? Legalább két éves szerviz-karbantartási mérnöki tapasztalattal rendelkezel és még angolul is jól beszélsz?
Akkor jelentkezz KOMÁROMI gyártócégünk SZERVIZ MÉRNÖKI lehetőségére!

Feladatok:

• Új technológiák, megoldások és anyagok bevezetése a gyártásba. A teljes váltás koordinálása.
• Áru és projekt költségek meghatározása
• A gyártás, csomagolás során felmerülő problémák azonosítása, a csomagoló sorok folyamatos monitorozása, alkatrészek ellenőrzése, folyamatos komunikáció a beszállítókkal.
• Szoros együttműködés a mérnöki-, karbantartási csapatokkal a telepítések során
• A gépek validálása a Validálási Mérnökkel együttműködve.
• Az első-, másod-, és harmadlagos csomagolási vonalak fejlesztése.

Elvárások:

• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Felsőfokú végzettség preferáltan Gépész- vagy Könnyűipari mérnök végzettség előny
• 2-4 éves gyártásközeli tapasztalat (előnyös FMCG vagy gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat)
• Szintén előny: GMP ismeretek, Equipment Qualification-ban szerzett tapasztalat
• ERP rendszer ismerete (SAP előny)
• Műszaki gondolkodásmód, pontos, precíz munkavégzés és önálló munkavégzés.
• Jó analitikus képesség, projektvezetési szemlélet.
• Jó szervező és problémamegoldó képesség, rugalmasság, jó kommunikáció

Amit kínálunk:

• fejlődési lehetőség
• céges tréningek
• versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -