www.cvonline.hu

SZERVIZ MÉRNÖK

  • A hirdetés 501 napja lejárt

Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek telepítéséhez, tervezéséhez

SZERVIZ MÉRNÖKÖT

keresünk

Cégünk, a Pentolt Kft. (Link megjelenítése) az elmúlt 15 év során meghatározó piaci pozíciót szerzett a nagyméretű középületek és ipari létesítmények tűzvédelmi, biztonságtechnikai rendszereinek kivitelezési piacán.

Ezt a stratégiát szeretnénk erősíteni rendszereink karbantartási, javítási és bővítési feladatainak elvégzésével, amelyhez univerzális tudású karbantartó és telepítő párosokat alkalmazunk.

Feladatai:

  • Tűzvédelmi-, biztonságtechnikai és egyéb gyengeáramú rendszerek tervezése, telepítése és hibaelhárítása.

Munkakörülmények:

  • A rendszerek az ország teljes területén helyezkednek el.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú diploma, legalább 5 éves releváns szakmai gyakorlattal
  • Villamos rendszerek szerelésében, -telepítésében szerzett tapasztalat
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelő igazolvány és/vagy tűzjelző rendszer szerelő képesítés előnyt jelent
  • Türelmes, pontos munkavégzés. Előírt munkafolyamatok betartása.
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Egy sikeres csapat tagja lehet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Folyamatos műszaki kihívások
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Fix havi jövedelem, plusz teljesítmény kompenzálás
  • Mobil telefon

Cégünk Budapest III. kerületi székhellyel rendelkezik.

„CV” típusú jelentkezését „karbantartó” megjelöléssel a lenti címre küldje. Kérjük, írja meg, hogy milyen bruttó jövedelemre tart igényt.