www.cvonline.hu

Szerviz mérnök / technikus

  • A hirdetés 1240 napja lejárt

Szerviz mérnök/technikus

(épületgépészeti szerviz és karbantartási terület)

Szakértői csapatunkba keresünk 2 fő mérnököt/technikust épületgépészeti karbantartás és szerviz területre.

Feladatok:

  • Fűtés-hűtés, víz-csatorna, gáz, légtechnika, technológiai rendszerek karbantartási, javítási feladataival kapcsolatos igények felkutatása, ajánlatok készítése, megbízások megszerzése
  • Folyadékhűtő, fan-coil, illetve VRV klímarendszerek karbantartási, javítási feladataival kapcsolatos igények felkutatása, ajánlatok készítése, megbízások megszerzése
  • Karbantartási szerződések műszaki előkészítése
  • Szerviz-technikusok munkájának segítése, szakmai háttér biztosítása
  • Garanciális hibák műszaki megoldási javaslatának kidolgozása
  • Új rendszerek telepítésének, szerviz szintű kivitelezési projektvezetése, szakmai felügyelete
  • Partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • OMKT honlapján hűtőközeg nyilvántartása, szivárgásvizsgálat adminisztrációjának figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök, üzemmérnök, technikus végzettség
  • Minimum 3 év igazolt tapasztalat üzemeltetés, karbantartás, kivitelezés területen
  • Szakmai tapasztalat épületgépészeti rendszerek, különösen hűtéstechnika szakág irányában
  • Számítógép felhasználói ismeretek, AutoCad ismerete
  • Üzletkötői, kereskedelmi tapasztalat valamint kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent, de nem előírás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Kiemelt bérezés
  • Stabil háttér, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, melyhez kérjük, csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát valamint jelölje még fizetéssel kapcsolatos elvárását.

E-mail cím, ahová a jelentkezéseket várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő