www.cvonline.hu
Szervíz mérnök (Referenciaszám: PJ4845)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1073835

Székesfehérvári nagy múltú partnercégünkhöz keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Szerviz mérnök

Feladatok:
- Automatikus azonosítástechnikai eszközök (pl. vonalkód nyomtatók, vonalkód olvasók)
használatának, üzembehelyezésének, beállításának, technikai támogatása ügyfelek részére
- Automatikus azonosítástechnikai eszközök
javítása, karbantartása, felhasználói támogatás
- Rendszeres ügyféllátogatás
- Beszállítókkal való kapcsolattartás
- Árajánlatok, javítási, karbantartási dokumentációk készítése

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (Gépészmérnök/Villamosmérnök/Mechatronikai mérnök)
- Kommunikációs, valamint műszaki dokumentáció értelmezési, használati szintű angol nyelvtudás
- Műszaki érzék elektromechanikus berendezések javításához
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- Hosszú távú, szakmailag kihívást jelentő projektek

- Versenyképes juttatás
- Stabil vállalati háttér

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje elSzücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Fejér