Szervíz-, karbantartási-, és munkabiztonsági mérnök/technikus
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.06.
Hirdetés azonosító: 1080143
lejárt

Hűtés- és légtechnikában jelen lévő magyar alapítású ám nemzetközi területen is elismert  partnercégünk részére keresünk Szervíz-, karbantartási-, és munkabiztonsági mérnök vagy technikus kollégát Biatorbágyra.

Feladatok:

  • A gyártóüzem karbantartási feladatainak lebonyolítása;
  • A gépek zavartalan és balesetmentes működésének biztosítása;
  • Munkabiztonság fenntartása;
  • Gépek működési tervének kialakítása, használati utasítások, műszaki rajzok aktualizálása;
  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi mérnök kollégákkal;
  • Új kollégák részére betanítás és munkavédelmi oktatás biztosítása.

Elvárások:

  • Műszaki (mérnök/technikus) végzettség;
  • Min. 3 év releváns szakmai tapasztalat, elsősorban fémmegmunkálási területen;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Előny:

  • Légtechnikával foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli feladatkör.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Biatorbágy, Rozália Park;
  • Jelentkezés: magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.