www.cvonline.hu
Szervíz - karbantartási - és munkabiztonsági mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.08.10.
Hirdetés azonosító: 1068078
lejárt

Hűtés - és légtechnikában jelen lévő magyar alapítású ám nemzetközi területen is elismert  partnercégünk részére keresünk Szervíz - karbantartási - és munkabiztonsági mérnök kollégát Biatorbágyra.

Feladatok:

  • Üzem karbantartási feladatok és kötelezettségek
  • Az üzemben működő gépek zavartalan és balesetmentes működésének biztosítása
  • Munkabiztonság fenntartása - magyar törvényi szabályozásoknak és szabványoknak való megfelelés
  • Gépek működési tervének kialakítása, használati utasítások aktualizálása, rendelkezésre bocsátása
  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi mérnök kollégákkal
  • Új kollégák részére betanítás és munkavédelmi oktatás biztosítása
  • Műszaki rajzok aktualizálása és az egységek részére rendelkezésre bocsátása

Elvárások:

  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki ismeretek
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás
  • Fém-feldolgozási területen szerzett ismeretek és tapasztalatok
  • Kiváló számítógép felhasználói ismeretek

Előnyök:

  • Gépész - és/vagy villamosmérnöki végzettség előnyt jelent
  • Nemzetközi munkatapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet
  • Felelősségteljes feladat- és felelősségi kör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.