www.cvonline.hu

Szerviz irányító mérnök

  • A hirdetés 879 napja lejárt
Multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk SZERVÍZ IRÁNYÍÓ MÉRNÖK munkatársat Heves megyei munkavégzésre!

Feladatok:
  • Szerviz terület szakmai koordinálása
  • Folyamatainak fejlesztése
  • Problémamegoldás támogatása
  • Kapcsolattartás a gyártással és mérnökségi osztályokkal
  • Folyamatos működés fenntartására intézkedések bevezetése
  • Karbantartási folyamatok kidolgozása, optimalizálása és irányítása

Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (előny: német nyelvismeret)
  • Szerviz területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • Vezetői készség
  • Flexibilitás
  • Csapatszellem

Amit partnerünk kínál:
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki