www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 1044521
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy földmunkagépek, törő-osztályozó és anyagmozgató berendezések, hulladékhasznosítási rendszerek kereskedelmével és karbantartásával foglalkozó, magyar tulajdonú cég számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZ- ÉS VEVŐSZOLGÁLAT-VEZETŐ HELYETTES (AG)

Főbb feladatok:
  • Szerviz és vevőszolgálat feladatainak szervezésében való közreműködés
  • Szervizes kollégák munkájának koordinálása, felügyelete, szakmai támogatás biztosítása
  • Javítási folyamatok ellenőrzése
  • Ajánlatadás, munkalap felvétele, feldolgozása, számlázás
  • Alkatrészrendelések, beszerzések
  • Igény esetén a szerviz munkákban való aktív segítség
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, külföldi gyártók ügyfélszolgálatával, belföldi beszállítókkal
  • Garanciális munkák felvétele, ügyintézése, az elszámoláshoz szükséges dokumentumok összeállítása
  • Az eladásra kerülő gépek üzembe helyezésének lebonyolítása, kezelők oktatása
  • Gyári képzéseken való részvétel

Elvárások:
  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség - szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök) előnyt jelent
  • Határozott, döntésképes, teljesítmény orientált, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs- és szervező készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság, megbízhatóság, rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatáscsomag
  • Profi szakmai háttértámogatás és képzési rendszer
  • Megfelelő munkavégzés esetén hosszú távú karrierlehetőség
  • Külföldi szakmai tréningek

Állás, munka területe(i):
Gyártás, Termelés
Gyártás, Termelés vezető
Karbantartó, szervizes
Gépészmérnök

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Pest