www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1003691
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy földmunkagép, targonca, biomassza és hulladék feldolgozó rendszerek kereskedelmével és szervizével foglalkozó magyar tulajdonú cég számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SZERVIZ ÉS VEVŐSZOLGÁLAT VEZETŐ HELYETTES

FŐBB FELADATOK:
  • Szerviz és vevőszolgálat feladatainak szervezésében való közreműködés,
  • Szervizes kollégák munkájának koordinálása, felügyelete, szakmai támogatás biztosítása
  • Javítási folyamatok ellenőrzése
  • Ajánlatadás, munkalap felvétele, feldolgozása, számlázás
  • Alkatrészrendelések, beszerzések
  • Igény esetén a szerviz munkákban való aktív segítség
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, külföldi gyártók ügyfélszolgálatával, belföldi beszállítókkal
  • Garanciális munkák felvétele, ügyintézése, az elszámoláshoz szükséges dokumentumok összeállítása
  • Az eladásra kerülő gépek üzembe helyezésének lebonyolítása, kezelők oktatása
  • Gyári képzéseken való részvétel
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség - szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök) előnyt jelent
  • Határozott, döntésképes, teljesítmény orientált, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs- és szervező készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság, megbízhatóság, rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Szigetszentmiklós
MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE:
  • Azonnal
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Karbantartó, szervizes
  • Gépészmérnök

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Pest