www.cvonline.hu

Szerviz és teszt mérnök

  • A hirdetés 799 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary ZRt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • Az OROS divízió által gyártott Saját termékek (Kukorica és napraforgó betakarító adapterek) szervíz igényeinek kiszolgálása
  • Vevőink szervíz támogatása, oktatása
  • Vevőink műszaki támogatása, folyamatos látogatása
  • Tesztelési feladatok elvégzése saját termékek esetén

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Solidworks, AutoCad ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol