www.cvonline.hu
Szerviz és műszaki munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.16.
Jelentkezési határidő: 2016.04.21.
Hirdetés azonosító: 1026855
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű megbízónk építőipari termékek gyártása és kereskedelme területén világszinten ismert. Magas minőségű termékeik országosan megtalálhatóak a legnagyobb építőipari viszonteladók termékpalettáján.
A III. kerületben lévő központi irodájukba keresünk

Szerviz és műszaki munkatárs kollégát az alábbi feladatkörökre és feladatokra:

Szerviz feladatok
- A beérkező szerviz problémák fogadása, kezelése és adatbázisban való rögzítése
- A szerviz lebonyolításához szükséges alkatrészek megrendelése
- A szerviz munka nyomon követése, szakszervizes kollégák munkájának koordinálása
- Szerviz számlák készítése és regisztrációja

Műszaki támogatás
- Technikai tanácsadás a vásárlók részére személyesen a bemutató teremben, telefonon vagy elektronikus úton
- Árajánlatok készítése, tervrajzok, konszignációk alapján, együttműködés a projektmunkában érintett részvevőkkel
- Műszaki tanácsadás komplex alkalmazástechnikai kérdésekben
- Szakértő válaszol rovatra érkezett kérések, kérdések megválaszolása
- Segítség a külső kommunikációhoz információs anyagok (prospektusok, honlap, prezentációk, újságcikkek) összeállításában a technikai aspektusokat figyelembe véve

Követelmények
- Műszaki középiskola vagy felsőfokú műszaki végzettség
- Erős technikai háttér, műszaki ismeretek
- Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Erős EXCEL ismeret

Személyiségjegyek, kompetenciák:
- Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
- Erős priorizáló készség, csapajátékos attitűd
- Lelkes, dinamikus hozzáállás

Amit a cég kínál:

- Kihívásokkal teli, változatos munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Fiatal, dinamikus csapat
- Kulturált munkakörnyezet
- 100%-ban irodai munka

Várható kezdés: 2016. április/május