www.cvonline.hu

SZERVIZ ÉRTÉKESÍTŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 963 napja lejárt

Partnercégünk egy nemzetközi vállalat, amely vezető szereplő az ipari hűtéstechnika piacán.

Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Az ideális jelölt az alábbi feladatok látja el:

  • A vállalat szerviz szolgáltatásainak értékesítése
  • Kiemelt vevők közvetlen kiszolgálása
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása
  • Karbantartási megállapodások letárgyalása
  • Forgalmi és eredményterv teljesítése
  • Együttműködés a többi szakmailag és területileg illetékes munkatárssal és szerződéses partnerrel

Elvárások:

  • Felsőfokú, preferáltan műszaki végzettség
  • Szerviz szolgáltatás és bérbeadási területen szerzett értékestői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Nagyfokú rugalmasság és utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés

Amit Partnercégünk kínál:

  • Autó, laptop, telefon jár a pozícióhoz
  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos továbbképzések
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: országosan

Kontakt:

Kozma Noémi

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 591

Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő